ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Informacja o wynikach konkursu plastycznego "Drzewa w moim środowisku"28 PAŹ 2015

W ramach aktualnie trwającego w naszej szkole projektu z zakresu edukacji ekologicznej "Zazieleń Świat z Nami III", jednym z realizowanych zadań jest konkurs plastyczny o tematyce przyrodniczej pt "Drzewa w moim środowisku" skierowany do przedszkoli i szkół podstawowych (klasy I-III) z powiatu piskiego oraz powiatów graniczących.

Na konkurs wpłynęło 95 prac z następujących placówek:
Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie, Przedszkole nr 2 w Mrągowie, Przedszkole „Fantazja” w Szczytnie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie, Zespół Szkolno-Wychowawczy w Okartowie, Szkoła Podstawowa nr 2 – Oddział Przedszkolny w Rucianem-Nidzie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rucianem-Nidzie, Zespół Szkół nr 1 w Mrągowie.

Komisja w składzie:

  1. Jolanta Tołwińska
  2. Monika Bastek
  3. Teresa Sulewska

rozstrzygnęła konkurs plastyczny i oceniła prace w różnych kategoriach wiekowych (od 3 do 9 lat).

I wyróżnienia:

Kategoria 3 lata:

  1. Zuzanna Strzemieczna, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie

Kategoria 4 lata:

  1. Emilia Marcińczyk, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie

Kategoria 5 lat:

  1. Dominik Butler, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  2. Dżesika Bolesta, Przedszkole nr 2 w Mrągowie
  3. Gabriela Fajrant, Przedszkole „Fantazja” w Szczytnie
  4. Nikola Ochelska, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  5. Natalia Tomaszczyk, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  6. Kornelia Brzeszczyk, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  7. Alicja Rokosz, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  8. Natalia Grabowska, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  9. Zuzanna Okońska, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  10. Anna Zelenay, Miejskie Przedszkole nr 1 „Bajka” w Szczytnie

Kategoria 6 lat:

  1. Kinga Wołkowicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  2. Iga Pływacz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  3. Magdalena Kosakowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  4. Gabriela Białochleb, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  5. Marcel Kurowski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  6. Kornelia Balcewicz, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  7. Wiktoria Rusinek, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  8. Kacper Emiliańczyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  9. Natalia Żelazek, Zespół Szkół nr 1 w Mrągowie

Kategoria 7 lat:

  1. Szymon Wojewoda, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  2. Zuzanna Jaźwińska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  3. Kaja Balcewicz, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  4. Szymon Tarasewicz, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  5. Nikola Barańska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  6. Nina Kaczyńska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie

Kategoria 8 lat:

  1. Justyna Sadowska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  2. Bartosz Rudnicki, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  3. Wiktoria Prusik, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  4. Karolina Sierzpowska, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  5. Marysia Dziedzic, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie

II wyróżnienia

Kategoria 4 lata:

  1. Iga Wielechowska, Przedszkole Publiczne nr 1 „Bajka” w Szczytnie
  2. Martyna Trzcińska, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  3. Julia Marchewka, Zespół Szkolno-Wychowawczy w Okartowie
  4. Hanna Kalus, Zespół Szkolno-Wychowawczy w Okartowie

Kategoria 5 lat:

  1. Weronika Zybejka, Przedszkole Publiczne „Bajka” w Mrągowie
  2. Bartosz Borawski, Przedszkole Publiczne „Bajka” w Mrągowie
  3. Oliwia Karpińska, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  4. Nela Abramczyk, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  5. Wiktoria Szpakowska, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  6. Jaś Choszczyk, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  7. Liliana Fok, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  8. Aleksandra Łuszczyńska, Przedszkole Miejskie nr 3 „Promyczek” w Szczytnie
  9. Mateusz Szekc, Przedszkole „Fantazja” w Szczytnie
  10. Zofia Kwik, Przedszkole „Fantazja” w Szczytnie

Kategoria 6 lat:

  1. Amelia Adamowska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  2. Aleksandra Migdał, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  3. Lena Maćkowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  4. Magdalena Bożyk, Przedszkole Publiczne „Bajka” w Mrągowie
  5. Bartosz Sulewski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Kategoria 7 lat:

  1. Maciej Suchocki, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rucianem-Nidzie
  2. Natalia Bohdziewicz, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  3. Gabriela Jary, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Kategoria 8 lat:

  1. Zofia Połniak, Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
  2. Jakub Jaworski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Rucianem-Nidzie
  3. Ewelina Grądzka, Zespół Szkolno-Wychowawczy w Okartowie

Kategoria 9 lat:

  1. Oliwier Kundzicz, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie
  2. Marianna Stasiewicz, Zespół Szkół nr 4 w Mrągowie

Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody za udział w konkursie.
Każde przedszkole i szkoła uczestniczące w konkursie otrzyma dodatkowo nagrodę niespodziankę.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkich uczestnikom za bardzo duże zainteresowanie konkursem.

Organizatorzy serdecznie dziękują Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie za dofinansowanie w wysokości 5000 zł.






Aktualna pogoda - 20:00
7:11 0.0 km/h
15:30 WNW
0.0 °C 92 %
1007.6 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 18-10-2017