ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Udział naszej uczennicy w obozie językowym języka angielskiego z elementami sztuki.16 SIE 2017

Nasza uczennica, Marta Garlińska, miała okazję wziąć udział w dwutygodniowym obozie językowym języka angielskiego z elementami sztuki. Oto co napisała nam Marta w sprawozdaniu:

W dniach 09.07-22.07.2017r miałam zaszczyt wziąć udział w OBOZIE JĘZYKOWYM JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ELEMENTAMI SZTUKI.
14 dniowy pobyt na obozie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim to najlepsze przeżycie jakie mogło mnie spotkać.

Obóz został zorganizowany dzięki staraniom fundacji TEACHING ENGLISH na czele z panią Mary Kay Pieski oraz FUNDACJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ, a przeznaczony był dla osób, które potrafią komunikować się w języku angielskim. Przez cały ten czas uczestnicy mieli możliwość doskonalenia języka angielskiego poprzez rozmowy, gry, zabawy z amerykańskimi opiekunami, wychowawcami.

Każdego dnia odbywały się zajęcia z kadrą amerykańską z dziedziny muzyki, teatru i sztuki. Uczyliśmy się gry na gitarze i ukulele najpopularniejszych piosenek po angielsku, rozwijaliśmy swoje talenty sceniczne oraz plastyczne. Wszystko czego mogliśmy się nauczyć mieliśmy zaszczyt przedstawić zaproszonym gościom, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom 21 lipca na tzw. EXPO.

Dodatkowe dyskoteki, ogniska i wycieczki były dobrym wsparciem dla integracji całego obozu. Niesamowicie ciepła atmosfera sprawiała, że każdy czuł się jak w domu pod okiem najlepszych polskich wychowawców.

Kiedy pierwszego dnia pan Thomas Rusnak - przedstawiciel kadry amerykańskiej powiedział nam, że po czasie spędzonym z nimi, inaczej spojrzymy na świat, a niemożliwe rzeczy zawsze będą dla nas w zasięgu ręki, od razu wiedzieliśmy, że będzie to coś niesamowitego. Cała kadra amerykańska z anielską cierpliwością dbała o to, żebyśmy nauczyli się jak najwięcej.

Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam możliwość uczestnictwa w obozie. Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy, ale wspomnienia zostaną na zawsze. Myślę, że nie mogłam sobie wymarzyć lepszych wakacji.

Marta GarlińskaAktualna pogoda - 15:00
4:59 0.0 km/h
20:19 WNW
26.9 °C 56 %
872.2 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 02-10-2018