ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
III Puchar Dyrektora RDLP Białystok w Leśnej Topografii - Topiło 20136 STY 2014

Po raz III z rzędu służby mundurowe, leśnicy i uczniowie szkół leśnych przystąpiłi do zmagań o Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku. Na starcie stanęło ponad 80 zawodników. Podczas zawodów panowała atmosfera sportowej rywalizacji. Dekoracji zwycięzców dokonał Dyrektor RDLP - Ryszard Ziemblicki.

W klasyfikacji zespołowej w kategorii szkół i uczelni I miejsce zajął zespół uczniów z ZSL w Rucianem-Nidzie w składzie: Damian Jakubczyk, Albert Kaczmarczyk i Bartosz Karczmarski. Uplasowali się przed zespołem z Technikum Leśnego w Białowieży i Politechniką Białostocką. W klasyfikacji indywidualnej nasi uczniowie zajęli: Albert Kaczmarczyk - I miejsce, Bartosz Karczmarski - III miejsce a Damian Jakubczyk - VII miejsce.

W klasyfikacji służb mundurowych I miejsce zajął zespół z Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka, drugie drużyna mieszana w składzie: Mateusz Fabisiak (Nadl. Strzałowo), Krzysztof Baszak (Nadl. Spychowo), Marek Szczepański (ZSL Ruciane-Nida).
W rywalizacji indywidualnej najszybciej wyznaczoną trasę przebiegł Mateusz Fabisiak (Nadl. Strzałowo, członek UKS Technik, absolwent naszej szkoły). Na VI miejscu uplasował się Marek Szczepański (ZSL Ruciane-Nida). Nadleśnictwo Krynki reprezentował Adrian Szczapa, który pomyślnie ukończył konkurencję.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, dziękujemy za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia za rok.







Aktualna pogoda - 15:00
4:59 0.0 km/h
20:19 WNW
26.9 °C 56 %
872.2 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 22-11-2018