ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl
Klasy pierwsze - 2017/2018
I TLA I TLB
Wychowawca: Mirosław Kołomyjski Wychowawca: Ewa Deptuła
  1. Akus Wiktoria
  2. Artymowicz Ewa
  3. Bowszys Patryk
  4. Bugnacki Krystian
  5. Baran Jakub
  6. Błachowski Adam
  7. Czaplicki Marcin
  8. Dziergowski Szymon
  9. Fredo Marek
  10. Gańko Anna
  11. Jackiewicz Dawid
  12. Jabczyńska Nikola
  1. Jaworski Maksymilian
  2. Kruk Laura
  3. Modzelewski Szymon
  4. Nicewicz Kamil
  5. Pieklik Hubert
  6. Prokopiuk Arnold
  7. Rydelek Marta
  8. Skrocki Krystian
  9. Stasiński Patryk
  10. Szmigiel Wiktoria
  11. Szymańska Natalia
  12. Wieliki Aleksandra
  1. Brodzik Szymon
  2. Bulicki Szymon
  3. Cimochowska Krystyna
  4. Czechowski Radosław
  5. Garliński Michał
  6. Huk Damian
  7. Jarząbek Konrad
  8. Konstanty Bartosz
  9. Kopytek Sandra
  10. Kucińska Karolina
  11. Locman Dawid
  12. Locman Maciej
  1. Pieńkowski Szymon
  2. Pietrzak Monika
  3. Paczkowska Maria
  4. Pługów Hubert
  5. Rudkowski Jakub
  6. Ślubowski Jan
  7. Waszkiewicz Nikodem
  8. Więch Daniel
  9. Woronowicz Filip
  10. Ziółek Gabriela
  11. Zorena Paweł
I TLC
Wychowawca: Marek Szczepański
  1. Bladosz Magdalena
  2. Brejnak Paweł Łukasz
  3. Gołąb Kamil
  4. Jermołowicz Mateusz
  5. Kamińska Natalia
  6. Krajza Sebastian
  7. Kruk Filik
  8. Lewandowski Sebastian
  9. Malinowska Oliwia
  10. Malinowski Wojciech
  11. Mordaszewski Filip
  12. Mrówka Wiktoria Justyna
  1. Nadolny Jakub
  2. Olszewik Piotr
  3. Opczyński Krzysztof
  4. Ponikowski Jacek
  5. Pyszny Dominik
  6. Stryjewski Filip
  7. Terlik Mateusz
  8. Waszkiewicz Piotr
  9. Witkowski Marcin
  10. Włoch Tomasz
  11. Zdybel Sebastian
Klasy drugie - 2017/2018
II TLA II TLB
Wychowawca: Weronika Podejko Wychowawca: Anna Opońska-Nosek
  1. Achramowicz Kamil
  2. Ambroziak Waldemar
  3. Bazydło Emilia
  4. Bednarczyk Przemysław
  5. Chmara Przemysław
  6. Długozima Maciej
  7. Domian Marek
  8. Duda Patrycja
  9. Filipowicz Jakub
  10. Graban Ewa
  11. Grudziądz Mateusz
  12. Jaworska Laura
  13. Kamiński Maciej
  14. Kępińska Natalia
  15. Kosturkiewicz Emil
  1. Piankowski Przemysław
  2. Piaskiewicz Tomasz
  3. Piotrak Patrycja
  4. Polakowski Dawid
  5. Rawa Bartosz
  6. Samsel Julia
  7. Sawicki Kamil
  8. Supiński Jakub
  9. Tomasik Michał
  10. Turek Wiktor
  11. Wanat Dominik
  12. Wojsiat Dominik
  13. Zadroga Oliwia
  14. Zęgota Monika
  1. Borowy Karol
  2. Cimochowski Krystian
  3. Dziczek Aleksandra
  4. Fałtynowicz Emilia
  5. Gawkowski Sebastian
  6. Głowacki Artur
  7. Grenda Dawid
  8. Grużewska Wereonika
  9. Grzyb Oskar
  10. Kakowski Szymon
  11. Kobyliński Pascal
  12. Kulpaka Jakub
  13. Lewandowska Magdalena
  14. Łachacz Paweł
  1. Olesińska Agnieszka
  2. Orczyk Łukasz
  3. Pietkiewicz Daria
  4. Płocharczyk Ewelina
  5. Polak Kacper
  6. Romanowicz Bartłomiej
  7. Samsel Mikołaj
  8. Siekierzycki Jakub
  9. Stasal Szymon
  10. Suchecki Kacper
  11. Szczech Daria
  12. Taraszkiewicz Kamil
  13. Zaborowska Paulina
  14. Zawrotna Klaudia
Klasy trzecie - 2017/2018
III TLA III TLB
Wychowawca: Dąbrowski Mariusz Wychowawca: Pańkowski Mateusz
  1. Bagiński Stanisław
  2. Bałdyga Konrad
  3. Bednarczyk Adrian
  4. Bartosewicz Cezary
  5. Borowa Sandra
  6. Fabianowicz Katarzyna
  7. Grzegulski Dominik
  8. Gudański Wiktor
  9. Jakubczyk Arkadiusz
  10. Konopka Damian
  11. Kossakowska Natalia
  12. Kowalewski Kamil
  13. Maciuk Monika
  14. Makarewicz Szymon
  1. Matusiak Natalia
  2. Nadolny Adam
  3. Nowakowska Wiktoria
  4. Obrycka Weronika
  5. Orzechowski Jakub
  6. Paczkowska Gabriela
  7. Paczkowski Krystian
  8. Pianka Bartosz
  9. Samuel Kacper
  10. Sawicki Bartłomiej
  11. Sygit Łukasz
  12. Szok Paulina
  13. Ślubowski Piotr
  1. Akielewicz Kacper
  2. Bagiński Konrad
  3. Biedrzycka Alicja
  4. Buła Magdalena
  5. Czerniewicz Łukasz
  6. Gańko Piotr
  7. Garlińska Marta
  8. Gośliński Dominik
  9. Kamińska Martyna
  10. Kolęda Sebastian
  11. Kozłowski Adam
  12. Kunio Michał
  13. Łada Mateusz
  1. Mikosza Gabriela
  2. Miluć Julia
  3. Minksztyn Eliza
  4. Pawelec Dawid
  5. Pieloch Mateusz
  6. Siennicki Patryk
  7. Stepanik Monika
  8. Stepnowski Piotr
  9. Szmigiel Przemysław
  10. Święszkowska Natalia
  11. Trzcinka Natalia
  12. Walendziak Marcin
  13. Zieliński Jakub
Klasy czwarte - 2017/2018
IV TLA IV TLB
Wychowawca: Dzikowski Krzysztof Wychowawca: Sokołowska Dorota
  1. Bazydło Joanna
  2. Charkot Hubert
  3. Falejczyk Marek
  4. Graczyk Dominik
  5. Homoniec Kornelia
  6. Jowik Barbara
  7. Kobarynka Kamil
  8. Kołodziński Rafał
  9. Kozdój Kamil
  10. Książek Dominik
  11. Napiórkowska Karolina
  12. Nawrocki Szymon
  13. Pieńkosz Paweł
  1. Piersa Jakub
  2. Prętkiewicz Sebastian
  3. Rytelewski Sebastian
  4. Sadowski Mikołaj
  5. Sokulska Magdalena
  6. Truszkowski Paweł
  7. Urbanek Adrian
  8. Waszkiewicz Maciej
  9. Witeska Piotr
  10. Wyrwas Natalia
  11. Zapał Dominik
  12. Zieziulko Piotr
  1. Bagiński Sebastian
  2. Bruderek Kacper
  3. Chaber Cezary
  4. Domurat Szymon
  5. Domusiewicz Bartłomiej
  6. Giełbut Konrad
  7. Jankowski Marek
  8. Kołodziejski Krystian
  9. Korwek Adrian
  10. Kosiorek Kinga
  11. Kozłowski Patryk
  12. Masiul Tomasz
  13. Meller Mateusz
  1. Miszczak Tomasz
  2. Murach Aleksandra
  3. Okuniewicz Artur
  4. Pachulska Natalia
  5. Prościński Krzysztof
  6. Stachelek Adrian
  7. Sznitka Kamil
  8. Topa Aleksandra
  9. Tylus Patryk
  10. Wippich Oskar
  11. Wiśniewska Klaudia
  12. Zamojski Krzysztof





Aktualna pogoda - 20:00
7:11 0.0 km/h
15:30 WNW
0.0 °C 92 %
1007.6 hPa 0.0 mm

Zespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida


Aktualizacja: 18-10-2017