ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida, tel. 87 423-11-28, zsdilsz@wp.pl

Konkurs matematyczny Matmix.pl
5 GRU 2016

XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Matematycznego MATMIX.pl Reaktywacja, który w tym roku uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Jest to jeden z największych bezpłatnych konkursów matematycznych w Polsce. Nagrodami głównymi są m.in. trzy iPhony 7 ufundowane przez Avivę oraz nowoczesne kalkulatory graficzne Casio ufundowane przez firmę Zibi.

Internetowy Konkurs Matematyczny MATMIX.pl rozgrywa się na stronie www.matmix.pl. Uczniowie, po wcześniejszym zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie konkursu, udzielają odpowiedzi w domu na ukazujące się w określonym terminie zestawy zadań testowych. Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne.

Najwytrwalsi i najlepsi uczestnicy przechodzą do II etapu, który odbędzie się 1 kwietnia 2017 roku w XL Liceum Ogólnokształcącym im. S. Żeromskiego w Warszawie. Wtedy też nastąpi zakończenie konkursu i wręczenie nagród uczestnikom finału.

Prosimy zapoznać się z regulaminem oraz plakatem.
Dodatkowe informacje znajdują się również na stronie MATMIX.plZespół Szkół Leśnych w Rucianem-Nidzie
ul. Polna 2, 12-220 Ruciane-Nida